Zapraszam do posłuchania i spróbowania bezpłatnej lekcji września. Nagranie jest „surowe” (bez obróbki dźwięku) z pierwszych zajęć w Kontakcie 5 września.

Jak zacząć samodzielną praktykę? Wystarczy równa, ciepła podłoga, na której możesz się położyć bezpośrednio bądź na kocu lub macie. Zadbaj o to, aby nikt i nic Tobie nie przeszkadzało. Puść nagranie i wykonuj instrukcje, które usłyszysz. Nie przejmuj się, czy robisz „prawidłowo”. Ważniejszą rolę ogrywa Twoje czucie podczas ruchu. Najlepiej jest wykonać całą lekcję, ale jeśli nie masz takiej możliwości, to możesz ją podzielić np. na dwie części. Oczywiście kiedy chcesz, możesz zatrzymywać nagranie dla dłuższych przerw lub dłuższego czasu dla jakiegoś ruchu. Najważniejsze, rób nagrania dla własnej przyjemności i z ciekawości, Te motywacje są wystarczająco silne, aby odczuć różnicę. Baw się dobrze. :)

      170904_001 - My Recording

Nagrania moich innych lekcji z warsztatów są dostępne na stronie http://11dom.pl/metoda-feldenkraisa-bfl/lekcje-nagrania/ . Te nagrania są już „obrobione”, aby poprawić ich jakość.